Свято "Золотій красуні - Осені" у дошкільних навчальних закладах Станіславчицької ТГ

Дата: 13.11.2021 08:57

Фото без описуОсінь- пора чарівності та казковості, яка заворожує кожного своїм багатством та неповторністю.

В усіх дошкільних навчальних закладах Станіславчицької територіальної громади пройшли святкові ранки, присвячені- “Золотій красуні-Осені”.

Педагогічні колективи- творчі та натхненні, підготували чудові сценарії та разом з дошкільнятами влаштували справжнє свято. Дітки возвеличувати та вихваляли Осінь, щоб вона була ще щедрішою до всіх людей. Святкові ранки пройшли захоплююче та весело, адже цьому передувала велика організаційна підготовка з боку батьків, педагогічного колективу, маленьких артистів.

Слід зазначити, що такі заходи дуже важливі, адже прищеплюється дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені.