Дата: 21.11.2021 14:24

Фото без опису

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказів відділу освіти, сім‘ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради №91 від 06.10.2021 року та №113 від 17.11.2021 року “Про проведення І та ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021-2022 навчальному році”.

19 листопада 2021 року відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Станіславчицької сільської ради. За результатами ІІ етапу конкурсу, буде сформована команда для участі у ІІІ обласному етапі конкурсу.

Загалом І-ІІ етапи Міжнародного конкурсу пройшли на достатньому організаційному рівні та сприяли розвитку творчого потенціалу учнівської молоді, заохоченню її до вивчення української мови та підвищенню рівня мовної освіти.