Дата: 23.11.2021 08:48

Фото без описуНавчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

З метою підвищення безпеки учнів закладів загальної середньої освіти Станіславчицької сільської ради  з 15 по 20 листопада 2021 року був проведений ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ.

Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища.

В рамках тижня навчальними закладами було проведено ряд заходів, а саме:  брейн-ринг «Знавці дорожніх правил», гра-квест «Безпека дорожнього руху», вікторина «Дотримуйся правил дорожнього руху», перегляд відео «Правила дорожнього руху», години спілкування «Правила дорожнього руху пішоходів та велосипедистів», Єдиний національний урок «Безпечна країна»,  тематична виставка «Твій друг-безпечний рух»,  ілюстрована бесіда «Правила дорожнього руху для маленьких пішоходів», бесіда «Правила дорожні повинен знати кожний», квест «Безпека на дорозі - безпека життя», рольова гра «Зелений, жовтий, червоний», конкурс «Діти на дорогах».

Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації учнів  з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість.