Дата: 20.12.2021 15:42

Фото без описуПідсумки І-ІІ етапів ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021-2022 н.р.

Підведено підсумки І-ІІ етапів ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021-2022 н.р.
І етап Міжнародного конкурсу пройшов у навчальних закладах з  09  по 20 листопада 2021 року. Участь в ньому взяли 8 закладів загальної середньої освіти Станіславчицької сільської ради. Учасниками І етапу конкурсу стали 132 учні.
В ІІ (територіальному) етапі конкурсу, що відбувся 10 грудня, взяли участь 49 учні з 3-9 класів закладів освіти Станіславчицької територіальної громади. Найкращі результати  у підсумку конкурсу показали учні Станіславчицького ОЗЗСО, Тарасівської та Будецької філії І-ІІ ступенів Станіславчицького ОЗЗСО.
Конкурсною комісією  сформовано команду для участі у ІІІ обласному етапі конкурсу ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, до складу якої увійшли:
 Яцков Денис Олексійович, учень 4 класу, Станіславчицького ОЗЗСО (вчитель Твердохліб Валентина Михайлівна);
 Кирничну Яна Олександрівна, учениця  9 клас, Станіславчицького ОЗЗСО (вчитель Півнюк Ганна Іванівна).
Вітаємо фіналістів та бажаємо їм успіхів та перемог в обласному етапі!!!