Одразу дві перемоги !!! На обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка 2021-2022 н.р.,

Дата: 18.01.2022 16:51

Фото без описуОдразу дві перемоги !!!

На обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка 2021-2022 н.р., нашу територіальну громаду представили дві учениці 6 та 9 класу.

За результатами ІІІ етапу конкурсу:

-????Кирнична Яна Олександрівна, учениця 9 класу Станіславчицького ОЗЗСО – посіла ІІ почесне місце (вчитель Півнюк Ганна Іванівна);

- ????Дорожинська Маргарита Миколаївна, учениця 6 класу Носковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів – посіла ІІІ почесне місце (вчитель Березюк Людмила Петрівна).

Конкурс дав можливість учням продемонструвати знання творчості Тараса Шевченка, мовну грамотність, вміння аналізувати мовно-літературний та культурно-історичний матеріал.

Бажаємо нових творчих перемог та звершень!