Вітаємо Всіх зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 08.06.2022 15:29

Фото без описуhttps://www.facebook.com/100017865225440/videos/766157277893290

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення 2021-2022 навчального року!

Хоч цього року Останній дзвоник лунав онлайн та офлайн, але значимість його від цього не зменшилася.

Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному, він радісно сповіщає про початок літніх канікул, а для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми та вирушають у самостійне доросле життя.

Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні мрії, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів!