Дата: 18.06.2022 11:22

Фото без опису18 червня, 2022 року відбувся випускний вечір в Кацмазівській філії I-II ступенів Станіславчицького ОЗЗСО.

Свято дружби і вірності, краси і юності. Здається, ще зовсім недавно були білі банти, величезні букети квітів, щирі посмішки, допитливі очі і несмілі рученята, які трималися за батьків. І ось перед нами вже юнаки і дівчата з серйозними поглядами і своїми планами на життя.

Привітали випускників, голова Станіславчицької територіальної громади Володимир Перепечай та в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради Ольга Пасічник.

Посадовці провели церемонію нагородження призерів II та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, які отримали грамоти та подарунки.

З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 9 років шкільної ери. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії та сподівання випускників здійсняться.

В добру путь, наші дорогі!

В добру путь, наші дорогі!