Про організацію освітньої роботи в Станіславчицького ЗДО «Казка» Станіславчицької сільської ради у 2022-2023 навчальному році

Дата: 31.08.2022 08:53

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

31.08.2021                                      с.Станіславчик                                     № 55

Про організацію освітньої роботи в Станіславчицького ЗДО «Казка» Станіславчицької сільської ради   у  2022-2023 навчальному році

Відповідно до  Закону України «Про дошкільну освіту», Державного стандарту дошкільної освіти Укра­їни, листа МОН України від 2 червня 2022 року № 644/01.01-41/6.22 «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану», рішення виконавчого комітету №8 Станіславчицької сільської ради, рішення №97 від 26.08.2022, листа МОН від 27.07.2022 №1/8504-22 «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 н.р», з урахуванням наявності акту оцінки приміщення щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття та з метою реалізації освітнього стандар­ту, формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, починаючи з перших років життя дитини і  завершуючи її вступом до школи,

НАКАЗУЮ :

1.Організовувати діяльність закладу дошкільної освіти  у 2022/2023 навчальному році залежно від безпекової ситуації в нашому регіоні.

2. Всім учасникам освітнього процесу  дотримуватись гігієнічних навичок, соціальної дистанції у приміщенні та на території ЗДО з метою забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів.

3.  Пріоритетним напрямом освітнього процесу в ДНЗ вважати морально-етичний та екологічний.

4.  Пріоритетним напрямам освітньої роботи  на 2022-2023 н.р. вважати :

• організація освітнього процесу після вимушеного переривання його звичного перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім військовою агресією російської федерації на території нашої держави;
  • посилення національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції, просвіти з питань особистої безпеки;
  • психологічна допомога учасникам освітнього процесу.

5.  Учасникам навчально-виховного процесу неухильно дотримувати виконання вимог державного стандарту.

6.  Покласти відповідальність за організацію та забезпечення належного змісту навчально-виховного процесу на директора закладу  і кожного члена трудового колективу в межах їх посадових обов'язків.

7.  Педагогічним працівникам організувати навчально-виховний процес у такому розвивальному середовищі, яке буде сприяти сенсорно-пізнавальному розвитку маленьких вихованців, формуванню в них практичних навичок життя та самообслуговування, спілкування, а також  оптимізації дитячої рухової активності.

8.  Роботу педпрацівників закладу регламентувати  календарним планом на один день.

9.  Організовуючи навчально-виховний процес  використовувати широкий спектр засобів освітнього впливу (різні види ігор, художня література, природа, фізичні вправи, образотворче, музичне мистецтво тощо) в процесі провідної (предметної) та інших специфічних для раннього віку видів діяльності (емоційне спілкування, ігрова, рухова, пізнавальна, мовленнєва, образотворча, музична діяльність тощо), новітні освітні технології навчання та виховання, експериментально-дослідницьку діяльність, проблемно-пошукові ситуації та інші методи і прийоми.

10. Педагогічному колективу постійно поширювати серед батьків психолого-педагогічні  знання про дітей дошкільного віку.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Т.в.о.  начальник відділу                                         Ольга  ПАСІЧНИК