Про проведення І та ІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році

Дата: 24.11.2022 13:55

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

24.11.2022                                      с.Станіславчик                                     № 88

Про проведення І та ІІ етапів

ХХІІІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

у 2022/2023 навчальному році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний мовний конкурс з української мови імені Петра Яцика», Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2011 року № 1318/20056, Правил проведення I, II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, I, II етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 05 січня 2012 року № 5, листа Міністерства освіти і науки України  від 03 листопада 2022 року № 1/13108-22 «Про проведення ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу департаменту гуманітарної політики, враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указ Президента України від 12 серпня 2022 року № 573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

НАКАЗУЮ:

1. Провести ІІ етап ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу української мови імені Петра Яцика (далі Конкурс) 16 грудня 2022 року серед учнів 3-9 класів.
  2. Затвердити склад комісії з перевірки робіт ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу української мови імені Петра Яцика (додаток 1)
  3. Головному спеціалісту відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради Клепко А.О.:
    1. Забезпечити отримання завдань ІІ етапу Конкурсу, надісланих
      16 грудня 2022 року о 8:30 год.;
    2. Надіслати до 30 грудня 2022 року звіт про проведення І та ІІ етапів Конкурсу за покликанням https://forms.gle/RJbeQ8TpvUAJ2U1a9 та заявку на участь у ІІІ етапі за покликанням https://forms.gle/g8LQVHhUxXcsfBDX6 , по одному абсолютному переможцю від кожної вікової категорії в межах квот, згідно з додатком.
  4. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    1. Забезпечити участь учнів у ІІ етапі Конкурсу.
    2. Забезпечити участь членів комісії в перевірці робіт учасників ІІ етапу Конкурсу, внести відповідні зміни до розкладу уроків.
  5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                Ольга ПАСІЧНИК

З наказом ознайомлена:

Клепко А. О

Додаток 1 до наказу

24.11.2022 №88

Склад комісії

з перевірки робіт конкурсу з української мови

імені Петра Яцика учнів 5-9 класів.

Клепко А. О. - голова комісії, головний спеціаліст відділу.

Богословцева Л. В. - учитель української мови і літератури Станіславчицького ОЗЗСО.

Мацишена Н. Ф. - учитель української мови і літератури Носковецького ЗЗСО.

Арістова Г.О. - учитель української мови і літератури Кацмазівської філії Станіславчицького ОЗЗСО.

Шкляр Л.В. - учитель української мови і літератури Мовчанської філії Станіславчицького ОЗЗСО.

Склад комісії

з перевірки робіт конкурсу з української мови

імені Петра Яцика учнів 3-4 класів

Клепко А.О. - голова комісії, головний спеціаліст відділу.

Твердохліб В. М.  – учитель початкових класів Станіславчицького ОЗЗСО.

Чернюк Т.І. – учитель початкових класів Кам’яногірської філії Станіславчицького ОЗЗСО.

Главацька О. А. – Учитель початкових класів Тарасівської філії Станіславчицького ОЗЗСО.