Конкурс «Моя Непереможна Україна!»

Дата: 27.02.2023 18:40

Начальник відділу освіти,

сім′ї, молоді, спорту, культури і туризму

Станіславчицької сільської ради

_________ Ольга ПАСІЧНИК

конкурсу «Моя Непереможна Україна!»

Організатори

1 Відділ освіти, сім′ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради

2 КЗ «Станіславчицька школа мистецтв ім. В. Ф. Циганюка» Станіславчицької сільської ради

Мета конкурсу

• національно – патріотичне виховання;
  • сприяння розвитку культурно – мистецького виховання;
  • виявлення юних виконавців, розкриття та подальший розвиток їх творчого потенціалу;
  • популяризація учнівської творчості;

Учасники

У конкурсі беруть участь здобувачі освіти Станіславчицької ТГ

Учасники розподіляються на три категорії:

• молодша (1 – 5 класи)
  • середня (6 – 9 класи)
  • старша (10 – 11 класи)

Термін та порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один етап.

Малюнок може бути виконаний у різних техніках живопису (олівці, фломастери, акварельні, олійні фарби, гуаш, крейда, авторська техніка тощо) на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо)

Тематика малюнків довільна, але має відповідати темі Конкурсу. Учасники Конкурсу малюють Перемогу України, якою вони уявляють Україну.

Розміри малюнків не обмежуються;

Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів;

У правому нижньому кутку малюнка міститься паспорт конкурсної роботи з обов’язковою інформацією: назва малюнка; прізвища та ім’я автора; вік автора; категорія; повна назва закладу освіти.

Критерії, за якими оцінюються роботи учасників: змістовність та повнота розкриття теми; рівень майстерності та техніка виконання; композиційне та кольорове рішення; культура оформлення роботи; творчий підхід до виконання роботи (креативність, використання оригінальних технік та нестандартних матеріалів).

Готові роботи доставляються у відділ освіти, сім′ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради до 10 березня 2023р.

Для оцінювання малюнків та відбору найкращих робіт, визначення переможців  Конкурсу організовуються засідання журі (склад журі у додатку1.)

Визначення переможців

Результати Конкурсу будуть оголошені на сайті Відділу освіти Станіславчицької ТГ https://stan.osv.org.ua

Переможці визначаються у кожній віковій категорії та категорії художнього рівня і отримують дипломи та грамоти.

Журі має право: відзначати дипломами переможців кількох учасників конкурсу у всіх вікових категоріях та категоріях художнього рівня.