Дата: 14.03.2023 16:14

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Бензин автомобільний А-95, дизельне паливо (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»,

Комунальна установа «Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму» Cтаніславчицької сільської ради; Україна, 23160, Вінницька область, Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, 18; код згідно з ЄДРПОУ  44084632

інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю бензину А-95 та дизельного палива.

Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами.

Закупівля товару: Бензин А-95 та дизельне паливо (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 – Бензин; 09134200-9 - Дизельне паливо) (далі – Товар) проводиться за процедурою відкриті торгів з особливостями , КЕКВ 2210 - Предмети, матеріали, обладнання та інвентар(для перевезення учнів до закладів освіти), КЕКВ 2275 – Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг (для заправки генераторів).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-14-010176-a

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензину А-95 та дизельного палива в здійснюється :

1. для забезпечення безперебійної роботи шкільних автобусів, які здійснюють підвіз учнів до навчальних закладів;
  2. для роботи генераторів в навчальних закладах під час екстрених або планових відключень електричної енергії.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат бензину А-95 та дизельного палива у 2022 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2023 рік.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: бензину А-95 - 1650 літрів, дизельного палива - 4900 літрів.

Найменування

товару

Одиниця виміру

1

Бензин А-95 (для шкільних автобусів)

1150

2

Бензин А-95 (для заправки генераторів)

500

3

Дизельне паливо (для шкільних автобусів)

4700

4

Дизельне паливо (для заправки генераторів)

200

Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 315935,00 грн з ПДВ (триста п’ятнадцять тисяч дев’ятсот тридцять п’ять гривень 00 коп.)

Період поставки Товару: до 31 грудня 2023 року.

Місце поставки Товару: Україна, Вінницька область, Жмеринський район, на АЗС

Нормативно-правові акти:

• Закон України «Про публічні закупівлі» в редакції, що діє з 19.04.2020, підстава Закон - 114-IX;
  • Постанова КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами;
  • Інші нормативно-правові акти.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Учасник одержує всі необхідні дозволи, ліцензії, сертифікати та самостійно несе всі витрати на їх отримання.

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Комунальної установи «Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму» Cтаніславчицької сільської ради та прогнозованих обсягів використання бензину А-95 та дизельного палива протягом 2023 року.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої                         з                           Інтернет-ресурсів:                      https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/               та