Про підсумки проведення ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2022/2023 навчальному році

Дата: 22.02.2023 11:36

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

22.02.2023                                     с.Станіславчик                                 № 20

Про підсумки проведення ІІІ етапу ХХІІІ

Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика в 2022/2023 навчальному році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указів Президента України від 09 листопада 2007 року
№ 1078/2007 «Про Міжнародний мовний конкурс з української мови імені Петра Яцика»,
Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, пункту 1.1. Напрямків діяльності та заходів Обласної цільової програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2023-2027 роки, затвердженої наказом Вінницької обласної військової адміністрації від 03 січня 2023 року № 03, Правил проведення I, II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, I, II етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 05 січня 2012 року № 5, враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 03 листопада 2022 року № 1/13108-22 «Про проведення ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу департаменту гуманітарної політики від 22.02.2023 № 123-аг.

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика: Котляр Богдану Павлівну, учениць 5 класу Станіславчицького ОЗЗСО (диплом І ступеня); Кирничну Яну Олександрівна ученицю 10 класу Станіслачицького ОЗЗСО (диплом ІІІ ступеня).
  2. Нагородити переможців дипломамиІ та ІІІ ступеня.
  3. Нагородити подякою Півнюк Ганну Іванівну за підготовку переможців ІІІ етапу Конкурсу.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                    Ольга ПАСІЧНИК