Про організацію підвезення учнів   закладів освіти у 2023-2024 навчальному році

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

31.08.2023                                      с.Станіславчик                                     № 75

Про організацію підвезення учнів   закладів освіти у 2023-2024 навчальному році

На виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою забезпечення регулярного   підвезення учнів, які  проживають за межею пішохідної доступності в сільській місцевості до місць навчання і додому в 2023-2024 навчальному році,

НАКАЗУЮ :

1. Керівникам закладів освіти Станіславчицької сільської ради, у підпорядкуванні яких є шкільний автобус:

1.1. Організувати підвезення учнів  до місць навчання  і в зворотному напрямку шкільними автобусами, не допускаючи  підвезення сторонніх осіб.

Постійно

1.2.До 10.09.2023 року забезпечити поновлення списків учнів, які проживають за межею пішохідної доступності, створити всі умови для виконання Закону України «Про повну  загальну середню освіту» щодо забезпечення  регулярним підвезенням учнів до місць навчання і додому в 2023-2024 навчальному році.

1.3. Організувати проведення бесід з учнями по дотриманню ними правил безпеки  при  посадці в автобус, виході з автобусу, дотриманню правил поведінки в автобусі під час руху.

Постійно

1.4. Видати наказ про порядок експлуатування автотранспорту та випуску його в рейс.

1.5. Переглянути та при необхідності внести зміни до розкладів руху транспортних засобів з урахуванням розкладу уроків в навчальних закладах та кількості учнів, які користуються даним транспортом.

1.6. Забезпечити шкільні автобуси водіями-професіоналами категорії «D» та відповідним стажем роботи.

1.7. Призначити педагогічних працівників для супроводу дітей під час перевезення.

1.8. Постійно забезпечувати виконання інструкцій «Безпека життєдіяльності учнів при користуванні шкільним автобусом» з метою безпеки життя та здоров’я учнів під час їх перевезення до навчальних закладів та у зворотному напрямку.

2. До 14.09.2023 року надати відділу списки дітей, які перевозяться, графіки руху шкільних автобусів та копії наказів по навчальному закладу щодо призначення супроводжуючих осіб.

3. Постійно здійснювати контроль за цільовим використанням шкільних автобусів.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                         Ольга  ПАСІЧНИК