Про вшанування пам’яті жертв голодомору

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

23.11.2023                                 с.Станіславчик                                           №97

Про вшанування пам’яті жертв голодомору

Відповідно до листа Вінницької обласної військової адміністрації
від 21 листопада 2023 року «Про заходи до Дня пам’яті жертв голодомору,  та з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, збереження історичної пам’яті про сторінки історії українського народу,

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів освіти:
    1.  Забезпечити проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору у 2023-2024 н.р.  (відповідно до додатку 1.)
    2.  Про проведені заходи подати фотозвіт у відділ до 28 листопада.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Клепко А.О.

Начальник відділу                                                          Ольга ПАСІЧНИК

З наказом ознайомлена

Клепко А.О.

Додаток до наказу

від 23.11.2023 №97

План заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору

1.

Організація та проведення тематичних уроків пам’яті, бесід, відео-уроків з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору.

2

Оформлення тематичної виставки історичної та художньої виставки історичної, художньої та документальної літератури у бібліотеках та фойє школи «Суворі часи голодомору та політичних репресій»

3

Організація і проведення круглих столів (до Днів вшанування жертв голодомору та політичних репресій )