Про підсумки проведення І та ІІ етапів ХХІVМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році

Дата: 28.12.2023 12:35

СТАНІСЛАВЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

НАКАЗ

28.12.2023                                    с.Станіславчик                                     № 114

Про підсумки проведення І та ІІ етапів

ХХІVМіжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

у 2023/2024 навчальному році

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний мовний конкурс з української мови імені Петра Яцика», Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2011 року № 1318/20056, Правил проведення I, II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, I, II етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 05 січня 2012 року № 5, наказу департаменту гуманітарної політики, враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указ Президента України від 12 серпня 2022 року № 573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької ТГ №106 від 13.12.2023 «Про проведення ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році», з метою утвердження статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, в загальноосвітніх навчальних закладах Станіславчицької сільської ради були проведені І та ІІ етап Конкурсу.

І етап Конкурсу пройшов у навчальних закладах з листопада по грудень 2023 року. Участь у ньому взяли 8 закладів загальної середньої освіти.

В ІІ  (територіальному) етапі Конкурсу взяли участь учні з 8 закладів. Учасниками конкурсу були учні 3-9 класів шкіл територіальної громади.

За результатами ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2023-2024 н. р.,

НАКАЗУЮ:

1. Вважати переможцями учнів за зайняте:

1. Саєцька Євангеліна, учениця 3 класу, Станіславчицького ОЗЗСО
  2. Махлярчук Катерина, учениця 4 класу, Станіславчицького ОЗЗСО.
  3. Яцковий Денис, учень  6 класу,  Станіславчицького ОЗЗСО.
  4. Пірковська Аліна, учениця 7 класу, Будецької філії І-ІІ ст.
  5. Циганюк Михайло, учень 8 класу, Станіславчицького ОЗЗСО.
  6. Фурман Софія, учениця 9 класу, Тарасівської філії І-ІІ ст..
  7. Кирнична Яна, учениця 11 класу, Станіславчицького ОЗЗСО.

ІІ місце

1. Думенко Анна, учениця 3 класу,Тарасівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  2. Мельник Маргарита, учениця 4 класу, Кацмазівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  3. Пармузіна Альбіна, учениця 5 класу, Тарасівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  4. Стаднійчук Ярослав, учень 6 класу, Кацмазівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  5. Романець Вікторія, учениця 7 класу,Станіславчицького ОЗЗСО.
  6. Мещеряков Павло, учень 7 класу, Кацмазівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  7. Дорожинська Маргарита, учениця 8 класу, Носковецького ЗЗСО
  8. Кіндяк Дарія, учениця 9 класу, Станіславчицького ОЗЗСО
  9. Хижняк Вероніка, учениця 10 класу, Носковецького ОЗЗСО,
  10. Білозор Софія, учениця 10 класу, Станіславчицького ОЗЗСО.

ІІІ місце

1. Ковбасюк Артем, учень 3 класу, Кацмазівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  2. Фурман Владислав, учень 4 класу, Тарасівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  3. Боровичук Анна, учениця 9 класу, Кам’яногірської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  4. Присяжнюк Денис, учень 9 класу, Кацмазівської філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО.
  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    1. Проаналізувати результати ІІ етапу Конкурсу та відзначити педагогічних працівників, як провели значну роботу щодо організації конкурсу, підготовки команд для участі в ньому.
  2. За створення належних умов для проведення ІІ етапу Конкурсу оголосити подяку керівникам закладів загальної середньої освіти.
  3. Ввести до складу учнівської команди Станіславчицької територіальної громади для участі в ІІІ етапі Конкурсу таких учнів:
  • Пірковську Аліну, ученицю 7 класу, Будецької філії І-ІІ ст. Станіславчицького ОЗЗСО, (вчитель Антонічева Л.Б.)
  • Яцковий Денис, учениць 6 класу, Станіславчицького ОЗЗСО, (вчитель Півнюк Г. І.)
  1. Головному спеціалісту відділу Клепко А.О. надіслати до 30 грудня 2023 року звіт про проведення І та ІІ етапів Конкурсу за покликанням https://forms.gle/RJbeQ8TpvUAJ2U1a9 та заявку на участь у ІІІ етапі за покликанням https://forms.gle/g8LQVHhUxXcsfBDX6
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                      Ольга ПАСІЧНИК

З наказом ознайомлена: