Щиро вітаємо з днем ​​народження !!!!!!!!

Щиро вітаємо з днем ​​народження мудрого керівника та наставника, очільника Станіславчицької територіальної громади - Володимира Миколайовича Перепечая! Бажаємо Вам, шановний імениннику, завжди стояти на чолі успіху, бажаємо робити кожен свій день плідним, яскравим і насиченим. Нехай на нуль зводяться всі невдачі, нехай на максимальний рівень виходить щастя і достаток. Міцного здоров‘я та Божої допомоги у Вашій непростій та відповідальній праці!

20:07 22.11.2022

День української писемності та мови

В День української писемності та мови апарат, служби та відділи Станіславчицької сільської ради на чолі з сільським головою Володимиром Перепечаєм Володимир Перепечай та начальником відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради Ольгою Пасічник доєднались до написання радіодиктанту національної єдності, головна мета якого- об‘єднати українців навколо рідної мови.

20:22 09.11.2022

День української писемності та мови

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Станіславчицької територіальної громади долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

20:16 09.11.2022

Щиро вітаємо з ювілеєм хорошу, чуйну людину, відповідального працівника, невід’ємну частину колективу ДНЗ «Сонечко» Станіславчицької сільської ради - Твердохліб Людмилу Василівну!

20:28 04.11.2022

II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 н.р.

Відповідно до наказу Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Станіславчицької сільської ради №82 від 31.10.2022 року, 4 листопада 2022 року, на базі Станіславчицького ОЗЗСО розпочався II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 н.р.

20:26 04.11.2022