Новини

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

14:54 03.06.2022

День захисту дітей - у Мовчанський філії Станіславчицького ОЗЗСО під гаслом "Не віднімайте сонце у дітей"

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста. "Маленьке серце - частинка великого"- була проведена конкурсна програма у Мовчанський філії Станіславчицького ОЗЗСО під гаслом "Не віднімайте сонце у дітей", в якій брали участь не тільки наші учні, а й дітки, що тимчасово переїхали до нас із Києва, Одеси.

15:27 01.06.2022